+90850 532 2072

Custom Printed Packaging

  • Product code : FS-15058
  • Specially Produced (Not Stocked)
  • min. Total production : 1000
  • Production time: Within 15-30 Days
  • Delivery from Warehouse or Cargo to Your Address

Sandwich Taco Box 15058, bir hazır yemek restoranında veya bir dükkânda hızlı bir şekilde hazırlanıp servis edilen bir yemektir. Maliyeti en aza indirmek ve özel bir sunum için genellikle bir kutuda servis edilir. Fast food satış noktaları, oturma hizmetlerine ek olarak, genellikle paket servis veya paket servis sağlar.

Sandwich Taco Box 15058 Kutuları Nedir?
Tümü gıda için güvenli, uygun maliyetli ve mümkün olduğunca çevre dostu olan çeşitli malzeme paketleme sistemidir. Her ürünü özel gereksinimlerinize göre boyutlandırabilir ve gıdadan eve giden ambalajlarınızı gerçekleştirmek için uzman tasarım ve ileri teknolojinin bir kombinasyonunu kullanarak istediğiniz gibi markalayabiliriz.

Sandwich Taco Box 15058 Kutuları Nasıl Yapılır?
Gıda ambalajı için kullanılan fast food kutuları en yaygın malzemelerdir. Kartonlar bir fabrikada toplanarak paketlenir, daha sonrasında karton işlenerek fast food kutuları üretilir. Daha sonra bu kartonlara marka baskısı yapılarak üretim tamamlanır. En son aşamada ise kaplamalı kağıtla ürün sabitlenir hale getirilir. Tek kullanımlık gıda ambalajı, genellikle fast food restoranlarında bulunan tek kullanımlık ürünlerden oluşur. Genellikle selüloz gibi ürünlerden üretildiği için geri dönüşüme uygundur, doğaya zarar vermez.

 Sandwich Taco Box 15058Kutuları Nerelerde Kullanılır?
Bu fast food kutuları büfeler, paket servis restoranları ve diğer cathering işletmeleri gibi farklı yerlerde kullanılmaktadır.  

 Sandwich Taco Box 15058 Kutuları Ölçüleri
Ölçüler hangi ürünün paketleneceğine bağlı olarak değişmektedir. Örneğin 15X26X7 gibi hamburger ve patates gibi iki ürünün sığabileceği bir paket servis kutusudur. Küçük bir hamburgerin sığacağı standart kutu ölçüsü 10X10X8 gibi boyutlarda olabilirken büyük fast food menülerinin ise 20X7X7 gibi kalıplardan oluşabilir. Her ürün boyutuna uygun fast food kutularına göre ölçülerek konur.


All our Sandwich Taco Box 15058 models are made with the special recipe of our customers.
All of our Sandwich Taco Box 15058 productions are produced with your special logo printed.
Sandwich Taco Box 15058 is produced as a special print for you with the design you want.
Box design support is provided, our graphic design department provides service.
Gold leaf Sandwich Taco Box 15058 manufacture
Gold gilded Sandwich Taco Box 15058 models are manufactured
Embossed embossed Sandwich Taco Box 15058 is manufactured
Special design Sandwich Taco Box 15058 is produced.
Certified Sandwich Taco Box 15058 production is done.

WRAP BOX DIMENSIONS:
Please let me know the model you like when ordering the wrap box. Describe the print you want to make. Please let us know the box width, depth and height in cm that is most suitable for your products. When using standard knives, you do not have to pay for a knife. You can make a Sandwich Taco Box 15058 of the model you want. However, Sandwich Taco Box 15058 can be produced according to special sizes and special models. In this case, a one-time Knife difference is charged.

According to all kinds of Dürüm Tray Dimensions, special production Dürüm tray boxes are produced. Sandwich Taco Box 15058 inner side is produced without cellophane according to your preference. You can have cellophane made upon special request. Sandwich Taco Box 15058 exterior is specially designed for you. Each box design is unique to you and is produced according to your recipe. Our design department will support you. Custom printed boxes are made as desired for your wraps. In addition, you can make special applications such as gold gilding, relief lacquer, embossing, special shaped windows. We are at your service with our expert staff and the synergy of our dynamic, young staff, serving as a wrap box manufacturing company.

WHOLESALE WRAP BOX PRICES:
Sandwich Taco Box 15058 is produced as at least 1000 pieces and its multiples. Our company, which produces certified Sandwich Taco Box 15058, is the T.C. Agriculture, Forestry and Rural Affairs and T.C. It uses materials that will not pose a problem as foreseen by the Ministry of Health. We do not have Sandwich Taco Box 15058 sales from stock. We have food conformity certificate and ISO 9 000 certificate. You can request SGS, Bureau Veritas and Intertek quality assurance certification with every order. Our box factory also provides graphic design services with its expert staff. Sandwich Taco Box 15058 our production is wholesale. We do not have ready stock retail. We are at your service with our expert staff in wholesale Sandwich Taco Box 15058 manufacturing.

WRAP BOX MANUFACTURING
It prevents the Sandwich Taco Box 15058 oil from being absorbed by the box and prevents it from dripping. Sandwich Taco Box 15058 It provides the most suitable transportation conditions for the sale and service of your wrap and to protect the freshness of your wrap.

QUALITY Sandwich Taco Box 15058 FEATURES

• Sandwich Taco Box 15058 must be produced under hygienic conditions.
• Sandwich Taco Box 15058 must be intact.
• It should protect the quality and freshness of your wrap.
• It should not leak the oils of your wrap.
• It should not contain substances harmful to human health.
• Sandwich Taco Box 15058 design should be aesthetic, suitable for transportation and protection purposes
• The printing of Sandwich Taco Box 15058 should be made of quality and odorless materials.
• It should be durable enough to carry the wrap without breaking down.
• Materials harmful to human health should not be used in the manufacture of the box.
• Sandwich Taco Box 15058 must be moisture resistant.
• Your wrap box should take up the least space in your warehouse and should be easily folded when using.
• Sandwich Taco Box 15058 should be cheap and of good quality.
• Our company manufactures boxes in desired sizes. It exports Sandwich Taco Box 15058 to all countries of the world.
whatsapp
whatsapp
whatsapp